Sluitingsdatum: 30 oktober 2017
Meer informatie hier.
U wilt graag trainen met uw Boxer
kijk hier voor een kringgroep bij u in de buurt

Uitslagen Kampioenschapsclubmatch 2017

 

kcm winnaars
Clubwinnaars Kampioenschapsclubmatch 2017

kcm winner
Clubwinnaar Kampioenschapsclubmatch 2017:
Slobi's Hachiko

kcm runner up
Beste Teef Kampioenschapsclubmatch 2017:
Bailey

 

Meer foto's: Harald Klein Robbenhaar en Sietie Lesman

 

Hoofdsponsorhoofdsponsor

 

Keurmeester: Dhr. P. Roosenboom (BE)

Jongste Reuen Geel
Hamilton van de Kroeze Danne1VB
Jongste Reuen Gestroomd
Q'Âsper des Mômes D'Opale1VB

Bergen Balderbusse
JeugdJaarWinnaar
Bergen Balderbusse

Puppyklas Reuen Gestroomd
Bergen Balderbusse1VB, Beste Pup

Pepperwood van 

Sapho's Hoeve
JeugdJaarWinnaar
Pepperwood van Sapho's Hoeve

Jeugdklas Reuen Geel
Pepperwood van Sapho's Hoeve1U, JeugdJaarWinnaar
Quartro van Esprit's Estancia - Jaap2U
Dorus van de Elshof3U
Quandro van Esprit's Estancia - Matti4ZG
Omar Vavonabox ZG
Mr Chester van de MeerpaalZG

Maranello del 

Paradiso Marino
JeugdJaarWinnaar
Maranello del Paradiso Marino

Jeugdklas Reuen Gestroomd
Maranello del Paradiso Marino1U, JeugdJaarWinnaar
Lilo fan 't Suderein - Bowie2U
Prince Primo van Krato's Hof 3ZG
Mumbai Balderbusse 4ZG
Eclips van het BoxkampZG
Tussenklas Reuen Geel
Allegro del Isola Gallinara1U
Harley Davidson van de Matenhof 2U
Vaya's Box Ophir Gin3U
One In A Million van Sapho's Hoeve4U
Bodhi van RemerkabelU
Tussenklas Reuen Gestroomd
Nattan del Cuore Grande1ZG
Openklas Reuen Geel
Navar Vavonabox1U
Omega van Hilarius2U
Nox van Numado3ZG
Amor (Adje) van Remerkabel4ZG
Thorn BalderbusseZG
Finn from Beau's RootsZG

Messi Junior van het Twentse Ros
JaarWinnaar
Messi Junior van het Twentse Ros

Openklas Reuen Gestroomd
Messi Junior van het Twentse Ros1U, JaarWinnaar
Eros van 't Hertenrode2U
Dog of the Bay's Urban3U
Fokkersklas Reuen Geel
Magic van Rusticana2U
Gijs Oet Pleegste3U
Hannes van Wordanis3U

Slobi's Hachiko
JaarWinnaar,Best Reu, Beste v/d Dag, CAC
Slobi's Hachiko

Gebruikshondenklas Reuen Geel
Slobi's Hachiko1U, JaarWinnaar,Best Reu, Beste v/d Dag, CAC
Waylon van het Boxkamp2U
Gebruikshondenklas Reuen Gestroomd
Molotof Balderbusse1U
Kampioensklas Reuen Geel
Zidan van het Boxkamp1U, Res. CAC
El Grando Vavonabox2U
Kampioensklas Reuen Gestroomd
Fender van de Kroeze Danne1U

Hasco van de 

Munnikhof
VeteranenJaarWinnaar, Beste Veteraan
Hasco van de Munnikhof

Veteranenklas Reuen Gestroomd
Hasco van de Munnikhof1U, VeteranenJaarWinnaar, Beste Veteraan
 

Hoofdsponsorhoofdsponsor

 

Keurmeester: Dhr. P. Bispo (PT)


Xenne van 

Rusticana
Beste Jongste Pup
Xenne van Rusticana

Jongste Teven Geel
Xenne van Rusticana1VB, Beste Jongste Pup
Wiep van Wordanis2VB
Q'Jive van Sapho's Hoeve3VB
Bayla4VB
Puppyklas Teven Geel
Puplus van Bessels Home1VB
Juanita-Evita van Rocabi-Boxers2VB
Feebee von den Lykanern3VB
Dee-Dee van het Boksrox4VB
Daisy-Duke van het Boksroxabs.
Hope Della Casa Dell' Acquarioabs.
Puppyklas Teven Gestroomd
Faya van het Boxkamp1VB
America of Heart by Siennabox2VB
Cute van Remerkabel3VB

Aurora Box Band
JeugdJaarWinnaar, Beste Jeugd
Aurora Box Band

Jeugdklas Teven Geel
Aurora Box Band1U, JeugdJaarWinnaar, Beste Jeugd
Zuleika vom Igneshof2U
Tricolore van Rusticana3U
Isa4U
Intfinnity van Rocabi-BoxersU
la Habana de AlgucarriU
Maud van de MeerpaalU
EmmaZG
Honey van NumadoZG
Eva von Galovica ( Zora)ZG
Pipa van WordanisZG
Queen van Esprit´S EstanciaZG
Mette Mare van de MeerpaalZG
Extase van Alkaiosabs.
Olayinka Jumah van Jakribox - Boabs.

Yvaine the Fifth 

Element
JeugdJaarWinnaar
Yvaine the Fifth Element

Jeugdklas Teven Gestroomd
Yvaine the Fifth Element1U, JeugdJaarWinnaar
Technicolorboxers Gopino2U
Gloria Della Casa Dell 'Acquario3ZG
Bandra Balderbusse4ZG
Yzma the Fifth ElementZG
Loni van ArjoldshoeveZG
Princess Phoenix van Jakribox - SilkeZG
Zandalee vom IgneshofZG
India BalderbusseZG
Tussenklas Teven Geel
Atinez-Box Queen 1U
Ambra del Isola Gallinara2U
Liri (Tess) Balderbusse3U
Chanell from Joro Home4U
J'Adore fan 't SudereinU
Heart of Gold van de MatenhofU
BrownieU
OllieZG
Esmeralda van NumadoZG

Bailey
JaarWinnaar, Beste Teef
Bailey

Tussenklas Teven Gestroomd
Bailey1U, JaarWinnaar, Beste Teef, CAC
Kissy fan 't Suderein2ZG
Rexie3ZG
Arjolienaabs.
Openklas Teven Geel
Mea Lotte van de Meerpaal1U
Danlow Knickerbocker Glory2U
Whoopi the Fifth Element3ZG
Openklas Teven Gestroomd
Orlindana van de Hazenberg 1U
Elodie fan 't Suderein2U
Kang-Xi di Solaro Grecoabs.
Fokkersklas Teven Geel
Olivia van Esprit's Estancia1U
Elegante van Rusticana2U
Mea Lisan van de Meerpaal3U
Doutzen van het Rosen Rijkerhof4U
Ginger Oet PleegsteZG
Esra van de ElzelinahofZG
Fokkersklas Teven Gestroomd
Blyss van het Boxkamp1U
Emmely van de Elzelinahof2ZG
Zaira van 't Regge Home3ZG

Frenzi vom Rhöner 

Blut
JaarWinnaar, Res. CAC
Frenzi vom Rhöner Blut

Gebruikshondenklas Teven Geel
Frenzi vom Rhöner Blut1U, JaarWinnaar, Res. CAC
Gebruikshondenklas Teven Gestroomd
Ninja van de Hazenberg 1U
Kampioensklas Teven Gestroomd
Dorotka Ewenementabs.
 

Keurmeester: Gezamenlijk

Fokgroep
Kennel van de Meerpaal1U
Kennel fan 't Suderein2U
Nakomelingenklas
Waylon van het Boxkamp
 

Hoofdsponsorhoofdsponsor

  

Uitslagen Kampioenschapsclubmatch 2016

 

kcm winnaars
Clubwinnaars Kampioenschapsclubmatch 2016

Kaos de Kukuari
Clubwinnaar Kampioenschapsclubmatch 2016:
Kaos de Kukuarri

Fantastika vom Schloss Arolsen
Beste Teef Kampioenschapsclubmatch 2016:
Fantastika vom Schloss Arolsen

Meer foto's: Laurens Boer en Nicole Runge

 

Hoofdsponsorhoofdsponsor

 

Keurmeester: Mevr. B. Spelsberg (DE)


Rolling Stone vom Hause Romeo
Jeugdjaarwinnaar
Rolling Stone vom Hause Romeo

Jeugdklas Reuen Geel
Rolling Stone vom Hause Romeo1U, Jeugdjaarwinnaar
Ozark Henry van Sapho's Hoeve2U
Winok from Marshyland3U
Navar Vavonabox4U
Ece from Beau's RootsU
Rufus Oby van CitashoeveU
Durk van de YtjeshoeveU
Qampino vom Weiten LandU
Brenner van RemerkabelZG
Bodhi van Remerkabelabs
Elixir dei Boioniabs

Nattan del Cuore Grande
Jeugdjaarwinnaar
Nattan del Cuore Grande

Jeugdklas Reuen Gestroomd
Nattan del Cuore Grande1U, Jeugdjaarwinnaar
Vulcano del Rocho2U
Hearts of Hope's Oakley Enduro3U
Bubba Babbelegoegies4U
Lasko de L'Écume de NacreU
Bill BabbelegoegiesZG
Zhen' Lee Ostianoabs

Zidan van het Boxkamp
Jaarwinnaar, Res. CAC
Zidan van het Boxkamp

Tussenklas Reuen Geel
Zidan van het Boxkamp1U, Jaarwinnaar, Res. CAC
Tussenklas Reuen Gestroomd
Messi Junior van het Twentse Ros1U
Openklas Reuen Geel
Omega van Hilarius1U
Jacco Vavonabox2U
Hugo Vavonabox3U
Amor (Adje) van Remerkabel4U
Marciano Nik BoxZG
Gandalf van de WestermarZG
Nox van NumadoZG
Nobel vom Staatsbadabs
Openklas Reuen Gestroomd
Fender van de Kroeze Danne1U
Eros van 't Hertenrode2U
Jankie Doodle van Rusticana3U
Diego van het Rosenrijkerhof4U
Limerick BalderbusseU
Kyros VavonaboxU
Fokkersklas Reuen Geel
Waylon van het Boxkamp1U
Hummer van Rusticana2U
Important Fortuna van Jakribox3U
Fokkersklas Reuen Gestroomd
Molotof Balderbusse1U
Heros Vavonabox2U
Jupp van Rusticana3U
Gebruikshondenklas Reuen Geel
Goya Vavonabox1U
Indigo van Bessels Home2U
Blue Diamond (Carlos) Balderbusse3ZG

Jaarwinnaar
Jaarwinnaar, Beste Gebruikshond, CAC, BOB
Kaos de Kukuarri

Gebruikshondenklas Reuen Gestroomd
Kaos de Kukuarri1U, Jaarwinnaar, Beste Gebruikshond, CAC, BOB
Land of Freedom's Double Trouble2U
Forte Della Casa Dell'Acquario3U
Hasco van de Munnikhof4U
Kampioensklas Reuen Geel
El Grando Vavonabox1U
Kampioensklas Reuen Gestroomd
Levator fan Optica State1U
Idaho des Jardins de Passiflore2U
Baltazar Glogosia3U

Veteranen Jaarwinnaar
Veteranen Jaarwinnaar
Land of Freedom's Veni Vidi Vici

Veteranenklas Reuen Gestroomd
Land of Freedom's Veni Vidi Vici1U, Veteranenjaarwinnaar
Emerson van Boranka2U
 

Hoofdsponsorhoofdsponsor

 

Keurmeester: Dhr. H.L. Lafleur (NL)


Bitter-Sweet vom Schloßlick
Jeugdjaarwinnaar
Bitter-Sweet vom Schloßlick

Jeugdklas Teven Geel
Bitter-Sweet vom Schloßlick1U, Jeugdjaarwinnaar
Mea Lotte van de Meerpaal2U
Belice Balderbusse3U
Chanell from Joro Home4U
Hydra de AlgucarriU
Geovarna vom Schloss ArolsenU
Djulisa van ChakraboxU
Belle Amie Que Sera BoxerU
Ruby van het Twentse RosU
Zhen'Lee OstigliaU
Ohlly Holm du Warichet U
Olympia van RusticanaZG
Liri (Tess) BalderbusseZG
Xanthy van WellensteinZG
Shivany van de Munnikhof ZG
Pamela van de HoeverbosZG
AnestasiaZG
Leeloo des Jardins de PassifloreZG
Babs van Remerkabelabs

Bailey
Jeugdjaarwinnaar, Jaarwinnaar
Bailey

Jeugdklas Teven Gestroomd
Bailey1U, Jeugdjaarwinnaar, Jaarwinnaar
Hearts of Hope's Ocean View2U
Daisy (Stamboom Arjoliena)3U
Hope van 't Hertenrode4U
Orlindana van de Hazenberg U
NoaU
Haynes BabbelegoegiesU
Twister's Jo BabbelegoegiesU
Nadja van RusticanaZG
Ollanda van RusticanaZG
Victoria el BoskZG
Triton-Box UrániaZG
Meg BabbelegoegiesZG
Betty-Boop van het BoksroxZG
Irresistible Isah fan 't Sudereinabs
Lizzie Dite Arya von Narkos abs
Tussenklas Teven Geel
Olivia van Esprit Estancia1U
Faith Della Casa Dell'Acquario2U
Faberge Della Casa Dell'Acquario3U
Faye Della Casa Dell'Acquario4ZG
Quira van 't ReggehomeZG
Tussenklas Teven Gestroomd
Adelheid von der Möhnetalsperre1U
Fortuna Della Casa Dell Acquario2ZG

Kate van Bessels Home
Res. CAC
Kate van Bessels Home

Openklas Teven Geel
Kate van Bessels Home1U, Res. CAC
Almera's Evelina2U
Rus la Fler Reina Margot3U
Adell van Numado4U
Alcantara von Laguna BlueU
Utopia van NumadoU
Kiki van NumadoU
Claire from Beau's RootsZG
Glamourous Girl van de WestermarZG
Openklas Teven Gestroomd
La-Fleur von Khanbalic1U
Adelina Zoli el Bosk2U
Franny van Arjoldshoeve3ZG
Fokkersklas Teven Geel
Ella Oet Pleegste1U
Elegante van Rusticana2U
Mill (Donna) Balderbusse3U
Rosey van 't Regge Home4U
Amani van RemerkabelU
Kenzo van PrinsenboxersU
Fokkersklas Teven Gestroomd
Marit van de Legedyk1U
Maxina Victoria van Jakribox2U
Suus van 't Regge Home3U
Blyss van het Boxkamp4U
Lucita Lavia van JakriboxZG
Latoya van Esprit EstanciaZG

Jaarwinnaar
Jaarwinnaar, Beste Zelfgefokte, CAC
Fantastika vom Schloss Arolsen

Gebruikshondenklas Teven Geel
Fantastika vom Schloss Arolsen1U, Jaarwinnaar, Beste Zelfgefokte, CAC
Frenzi von Rhöner Blut2U
Gebruikshondenklas Teven Gestroomd
Doke1U
Kampioensklas Teven Geel
Brina von Phobia1U
Lucky Lady van Miranchel2U
Ch Pearl van de Munnikhof3U

Veteranen Jaarwinnaar
Veteranen Jaarwinnaar, Beste Veteraan
Spelle Balderbusse

Veteranenklas Teven Gestroomd
Spelle Balderbusse1U, Veteranenjaarwinnaar, Beste Veteraan
 

Keurmeester: Mevr. A. de Vries-Lafleur (NL)

Jongste Reuen Geel
One In A Million van Sapho's Hoeve1VB
Jongste Reuen Gestroomd
Dazzle van het Boxkamp1VB
Finn2B

Jaarwinnaar
Beste Jongste Pup
Tricolore van Rusticana

Jongste Teven Geel
Tricolore van Rusticana1VB, Beste Jongste Pup
Gisela Della Casa Dell'Acquario (Ginger)2VB
Gina Della Casa Dell'Acquario3VB
Desiree van Guldeners-Dogs4VB
Jongste Teven Gestroomd
Orinda Aranna van Jakribox1VB
Guilia Della Casa Dell'Acquario2VB
Dascha van Guldeners-Dogs3VB
Gloria Della Casa Dell' Acquario4B
Puppyklas Reuen Geel
Allegro del Isola Gallinara1VB
Bennard2VB
Puppyklas Reuen Gestroomd
Alexandro del Isola Gallinara1VB

Jaarwinnaar
Beste Pup
Pupil fan Optica State

Puppyklas Teven Geel
Pupil fan Optica State1VB, Beste Pup
Daisy van Numado2VB
Ambra del Isola Gallinara3VB
Kiki Aura4B
BrownieB
Puppyklas Teven Gestroomd
Ischa van 't Hertenrode1VB
Razzia van Rusticana2VB
Ilza van 't Hertenrode3B
 

Keurmeester: Gezamenlijk

Fokgroep
Kennel van Rusticana (geel)1
Kennel van Jakribox2
Kennel van Rusticana (gestroomd)abs

Nakomelingenklas
Nakomelingenklas
Doke

Nakomelingenklas
Doke1
El Grando Vavonabox2
Alcantara von Laguna Blue3
Baltazar Glogosia x La-Fleur von Khanbalic4
 

Hoofdsponsorhoofdsponsor

  

Uitslagen Kampioenschapsclubmatch 2015

 

kcm winnaars
Clubwinnaars Kampioenschapsclubmatch 2015

kcm winner
Clubwinnaar Kampioenschapsclubmatch 2015:
Marco de Kopader

kcm runner up
Beste Teef Kampioenschapsclubmatch 2015:
Venecia del Cabezo la Jara

 

 

Hoofdsponsorsponsor

 

Keurmeester: Dhr. M. Torrents (ES)

Jongste Reuen Geel
Oliver van Bakelsglorie1VB
Payton Brisart Nordom 2VB
Winok from Marshyland3VB
Jongste Reuen Gestroomd
Minos Mexx1VB

Beste Pup
Beste Pup
Forte Della Casa Dell Acquario

Puppyklas Reuen Geel
Kanjer von der Calenberger Pforte1VB
Magic van Rusticana2VB
Puppyklas Reuen Gestroomd
Forte Della Casa Dell Acquario1VB, Beste Pup
Fantasy Boy van Rocabi-Boxers2B
 

Hoofdsponsorsponsor

Jeugdjaarwinnaar Reuen Geel
Jeugdjaarwinnaar, Res. CAC
Zidan van het Boxkamp

Jeugdklas Reuen Geel
Zidan van het Boxkamp1U, Jeugdjaarwinnaar, Res. CAC
Pilgrim von Hofmannstal2U
Nobel vom Staatsbad3U
Bernd4U
Castello vom Cranger Tor U
Oculus fan Optica StateU
Omega van HilariusZG

Jeugdjaarwinnaar Reuen Gestroomd
Jeugdjaarwinnaar
Jankie Doodle van Rusticana

Jeugdklas Reuen Gestroomd
Jankie Doodle van Rusticana1U, Jeugdjaarwinnaar
Costanzo del Colle dell'Infinito2U
Frazer van de Kroeze Danne3U
Dog of the Bay's Urbanabs
(Bram) Lex Vavonaboxabs
Tussenklas Reuen Geel
Ace van Remerkabel1U
Hugo Vavonabox2U
Jacco Vavonabox3U
Nox van Numado4U
Da Vinci van Rocabi-BoxersU
Rise's Hooligan Amore del DioZG
Primo von MaximilianZG
Ids van Bessels HomeZG
Quandus van QuantideZG
Tussenklas Reuen Gestroomd
Heros Vavonabox1U
Eros van 't Hertenrode2U
Nino van Hilarius3U
 

Hoofdsponsorsponsor

Openklas Reuen Geel
Igor du Val d'Europe1U
Yase's Future Shock Amore del Dio2U
Bono-Vox van Rocabi-Boxers3U
Marciano Nik Box4U
Vasi's Giorgio Amore del DioU
Gandalf van de Westermarabs
Openklas Reuen Gestroomd
Limerick Balderbusse1U
Land of Freedom's Double Trouble2U
Moos van Tupelo Kings3U
Bokito Oet Pleegste4U
New Thor's Hammer di Casa VerniceU
Fokkersklas Reuen Geel
Waylon van het Boxkamp1U
Important Fortuna van Jakribox2U
Indigo van Bessels Home3ZG
Doerak van de Blije Wereld ZTP4ZG
Fokkersklas Reuen Gestroomd
Ike van de Westermardis
 

Hoofdsponsorsponsor

Gebruikshondenklas Reuen Geel
I'M de Toumai1U
El Grando Vavonabox2U
Dagus vom Okeler Forst3U
Amigo vom Kolk4U
Levi fan Optica StateU

Jaarwinnaar
Jaarwinnaar
Corleone dei Boioni

Gebruikshondenklas Reuen Gestroomd
Corleone dei Boioni1U, Jaarwinnaar
Bon Jovi Porta Trsartica 'Imp. Croatie'2U
Levator fan Optica State3U
Barabasz-Blind Date Glogosia4U
Kampioensklas Reuen Geel
Ch.Marco de Kopader1U, Jaarwinnaar, Beste Zelfgefokte, CAC, BOB
Rodrigo Diaz de Vivar de Alminar de Daimalos2U
Balthazar Kamenicki3U
Black Jack de Gerion abs
Kampioensklas Reuen Gestroomd
Olympico's D'Esglai1U
Baltazar Glogosia2U
Hagler du Siècle Andalou abs

Veteranen Jaarwinnaar
Veteranen Jaarwinnaar, Beste Veteraan
Land of Freedom's Veni Vidi Vici

Veteranenklas Reuen Gestroomd
Land of Freedom's Veni Vidi Vici1U, Veteranen Jaarwinnaar, Beste Veteraan
 

Hoofdsponsorsponsor

 

Keurmeester: Dhr. P. Roosenboom (BE)

Jongste Teven Geel
Belle Amie Que Sera Boxers1VB
Xanthy van Wellenstein2VB

Beste Jongste Puppy
Beste Jongste Puppy
Mona Lisa Vavonabox

Jongste Teven Gestroomd
Mona Lisa Vavonabox1VB, Beste Jongste Pup
Odetta (Doortje) de la Couronne du Noyer2VB
Madame Vavonabox3VB
Dexterous Rascals Anoukabs
Puppyklas Teven Geel
Olivia van Esprit Estancia1VB
Faith Della Casa Dell Acquario2VB
Golden Child van Rocabi-Boxers3VB
Fay Della Casa Dell' Acquario4VB
Future Dream van Rocabi-BoxersVB
Faberge Della Casa Dell'AquarioVB
Baileyabs
Puppyklas Teven Gestroomd
Pip Fortuna Della Casa Dell Acquario1VB
Louche van Rusticana2VB
 

Hoofdsponsorsponsor

Beste Jeugdhond
Jeugdjaarwinnaar, Beste Jeugdhond
Jalah du Val d'Europe

Jeugdklas Teven Geel
Jalah du Val d'Europe1U, Jeugdjaarwinnaar, Beste Jeugdhond
Kaya van Bessels Home2U
Jetset Con Tilia3U
J'Adore de Yu Box 4U
Kacharel van het Twentse RosU
Karma van RusticanaZG
Corba Oet PleegsteZG
Utopia van NumadoZG
Alcantara von Laguna BlueZG
Neela van de Hoeverbos G
Odette fan Optica Stateabs

Jeugdjaarwinnaar Teven Gestroomd
Jeugdjaarwinnaar
Latoya van Esprit Estancia

Jeugdklas Teven Gestroomd
Latoya van Esprit Estancia1U, Jeugdjaarwinnaar
Quocha van 't Reggehome2U
Lafayette Balderbusse3U
Dog of the Bay's Amber4U
Happy fan 't SudereinZG
Lucita Lavia van JakriboxZG
Inka del Ducato di Parmaabs
Tussenklas Teven Geel
Djulie vom Okeler Forst1U
Rise's Habibi Amore del Dio2U
Hit van Rusticana3ZG
Dog of the Bay's WhoopiG
Almera's Evelinaabs
Dog of the Bay's Incan.t.b.
Tussenklas Teven Gestroomd
Osadia de Villacecilias 1U
Tjiba Balderbusse2ZG
 

Hoofdsponsorsponsor

Openklas Teven Geel
Lucky Lady van Miranchel1U
Xheilla da Casa Frankinho2U
Belle-Epoque3U
Adell van Numado4U
Mabel van NumadoZG
Lynn van Tupelo KingsG
Apassionata von Duvaardiabs
Noblesse van Borankaabs
Openklas Teven Gestroomd
Desvita von Desvita1U
Elodie fan 't Suderein2U
Fokkersklas Teven Geel
Amani van Remerkabel1U
Maggy van de Hoeverbos2U
Tooske van Numado3U
Zieyu van het Boxkamp4U
Donna van RusticanaU
Caitlyn van de ElshofZG
Fokkersklas Teven Gestroomd
Chickie van de Blije Wereld1U
Maxina Victoria van Jakribox 2U
Ohra van 't Regge-Home3U
Land of Freedom's Feronia4ZG
 

Hoofdsponsorsponsor

Beste Jongste Puppy
Beste Gebruikshond
Ultra Uppy the Fifth Element

Gebruikshondenklas Teven Geel
Ultra Uppy the Fifth Element1U, Beste Gebruikshond
Ch.Saffier from Marshy Land IPO 1abs
Roxy da Casa Frankinho abs
Gebruikshondenklas Teven Gestroomd
H'O du Val d'Europe1U
Doke2U

Jaarwinnaar Teven Gestroomd
Jaarwinnaar, Res. CAC
Heliade du Val d'Europe

Kampioensklas Teven Geel
Heliade du Val d'Europe1U, Jaarwinnaar, Res. CAC
Kampioensklas Teven Gestroomd
Venecia del Cabezo la Jara1U, Jaarwinnaar, CAC, BOS
Avicii von Cape Town2U
Dorotka Ewenement3U
 

Hoofdsponsorsponsor


Veteranen Jaarwinnaar
Veteranen Jaarwinnaar
Doris van Mij Wybranda

Veteranenklas Teven Geel
Doris van Mij Wybranda1U, Veteranen Jaarwinnaar

Veteranen Jaarwinnaar
Veteranen Jaarwinnaar
Boraya Balloo van der Zandwoert

Veteranenklas Teven Gestroomd
Boraya Balloo van der Zandwoert1U, Veteranen Jaarwinnaar
Dexterous Rascals Daniqueabs
  

Uitslagen Kampioenschapsclubmatch 2014

Jubileum-Kampioenschapsclubmatch 2014

Telkens weer blijft het spannend of het weer ons niet in de steek laat tijdens het Kampioenschapsclubmatch weekend. Ook dit jaar waren de weergoden ons goed gezind.
Mocht het zondagochtend nog wat bedenkelijk zijn, in de loop van de dag brak de zon door en was het heerlijk vertoeven in Lelystad.

Op zaterdagmiddag bleek dat er op het Hondensportpark nog een evenement gehouden werd. Op de hondenrenbaan waren de windhonden neergestreken en plaatsten ons voor het voldongen feit dat het parkeren voor onze deelnemers wel eens een probleem zou kunnen worden. We werden er dan ook met enige regelmaat op aangesproken. Iets waar de organisatie niet van op de hoogte was, maar desondanks willen wij eenieder hiervoor onze excuses aanbieden.

Een kwartier later dan gepland, vanwege de parkeerperikelen, werd gestart met het volkslied, een openingswoord door onze voorzitter en een woordje van de voorzitter van K.G. Flevoland.

Bijna 200 Boxers, wat een fantastische inschrijving. Vier ras keurmeesters, die hun deskundigheid ook lieten gaan over de aanwezige honden. Een feestje, zo viert de Nederlandse Boxer Club haar 110-jarig jubileum.

Om ongeveer 15.00 uur was de erering gereed, en kon er gestart worden met de eindkeuringen, niet voordat er, uiteraard, op uitbundige wijze, afscheid genomen was van Roel Venema, die op deze dag voor de laatste keer als keurmeesters te aanschouwen was, maar die wij hopen nog vele jaren te zien op onze Boxer-evenementen.

De plaatsingen werden met oog voor detail uitgevoerd, maar het selecteren van de Beste, voor het CAC in aanmerking komende honden, brengt toch telkens weer verwarring met zich mee. Uiteindelijk werd het duidelijk, maar het laat zien dat ook de KCM nog leermomentjes kent.  

Bij de eindkeuringen kwamen de keurmeesters, Margaret Wildman (GB) (Gele Reuen),  Oliver Erat (A) (Gestroomde Reuen), Roel Venema (NL) (Gele Teven) en John Williams (NL) (Gestroomde Teven) tot het onderstaande resultaat.

Na een lange eindkeuring konden Roel Venema en Oliver Erat, zij hadden de CAC-winnaars gekeurd, om ongeveer 17.30 uur samen de Best In Show uitkiezen.

Iedere deelnemer gefeliciteerd met het behaalde resultaat en uiteraard hopen wij u volgend jaar ook weer te ontmoeten, op 14 juni 2015, in Emmen.

 

kcm winner
Clubwinnaar Kampioenschapsclubmatch 2014:
Ella van de Matenhof
kcm runner up
Beste Reu Kampioenschapsclubmatch 2014:
Casaro de la Forzandanza

 

 

Hoofdsponsorsponsor

Keurmeester: Mrs. M. Wildman (GB)

beste baby
Beste Baby
Hummer van Rusticana
 
Babyklas Reuen Geel  
Hummer van Rusticana 1VB, Beste Baby
Dombo van de Blije Wereld 2VB
Doerak van de Blije Wereld 3VB
Puppyklas Reuen Geel  
Indigo van Bessels Home 1VB
Jacco Vavonabox 2VB
Franscesco van 't Hertenrode (Pooh) 3VB
Elvis van 't Hertenrode (Mylo) 4VB
Ids van Bessels Home abs
 
jeugd jaarwinnaar reuen geel
Jeugd Jaarwinnaar
Da Vinci van Rocabi-Boxers
 
Jeugdklas Reuen Geel  
Da Vinci van Rocabi-Boxers 1U, Jeugd Jaarwinnaar, Beste Jeugdhond
Ace van Remerkabel 2U
Waylon van het Boxkamp 3U
Zoilo de Algucarri 4U
Dagus vom Okeler Forst U
Warrior the Fifth Element U
Adje van Remerkabel U
Important Fortuna van Jakribox U
Marciano Nik Box U
Wolverine the Fifth Element ZG
Cees from Beau's Roots ZG
Zargos van Wordanis abs
Tussenklas Reuen Geel  
Easy Rider van de Matenhof 1U
Bono-Vox van Rocabi-Boxers 2U
Vasi's Giorgio Amore del Dio 3U
Godo von der Burg Singidunum 4ZG
Bandolero van 't Hertenrode ZG
Openklas Reuen Geel  
Amigo vom Kolk 1U
Lanzarote 2U
Pampus Balderbusse 3U
Raphael the Fifth Element 4U
Yase's Future Shock Amore del Dio U
Galileo del Colle dell'Infinito ZG
Gandalf van de Westermar ZG
Harley van Jomaliens Hof (Dunk) ZG
Jarno de Vrijstad abs
Fokkersklas Reuen Geel  
Quote van Rusticana 1U
York van Wordanis 2U
Gebruikshondenklas Reuen Geel  
Maserati vom German Dream 1U
Ch. Rasputin the Fifth Element 2U
El Grando Vavonabox 3U
Iwan van de Meerpaal 4U
Levi fan Optica State U
 
jaarwinnaar reuen geel
Jaarwinnaar
Carolinekilde's Healey
 
Kampioensklas Reuen Geel  
Carolinekilde's Healey 1U, Jaarwinnaar, Res. CAC
Juepp fan Optica State 2U
Marco de Kopader 3U
 
beste veteraan
Beste Veteraan
Xolo Amigo van Rusticana
 
Veteranenklas Reuen Geel  
Kamp. Xolo Amigo van Rusticana 1U, Beste Veteraan
Bikkel van Nij Wybranda 2U
 

Hoofdsponsorsponsor

Keurmeester: Dhr. O. Erat (A)

Babyklas Reuen Gestroomd  
Oliver van 't Reggehome 1VB
Puppyklas Reuen Gestroomd  
Kyoto Balderbusse 1VB, Beste Pup
Eros van 't Hertenrode 2VB
Nino van Hilarius abs
Yoram van Alkaios abs
Jeugdklas Reuen Gestroomd  
Fantastic von Kia 1U, Jeugd Jaarwinnaar
Heros Vavonabox 2U
Scalero von den Busch 3U
Jaco (Vigo) 4U
Ids van Prinsenboxers ZG
Woody van Alkaios ZG
Bon Dzhorno Umbriel abs
Jeronimo de Aires del Norte abs
Tussenklas Reuen Gestroomd  
Nelson van Quantide 1U
Hannes van Numado 2U
Dancer 3U
Land of Freedom's Double Trouble 4U
Kilian van de Legedyk U
Nick van Quantide U
Nixon van Quantide U
Openklas Reuen Gestroomd  
Olympico's D'Esglai 1U
Lothar van Quantide 2U
Limerick Balderbusse 3U
Guido van Prinsenboxers 4U
Cartier fan 't Suderein U
Emsi Enrico Amore del Dio U
Kay van Marvibox (Dobby) ZG
Os Cooper Coraq Amore del Dio ZG
Fokkersklas Reuen Gestroomd  
Avatar vom German Dream 1U
Ike van der Westermar 2U
 
jaarwinnaar reuen gestroomd
Jaarwinnaar
Casaro de la Forzandanza
 
Gebruikshondenklas Reuen Gestroomd  
Casaro de la Forzandanza 1U, Jaarwinnaar, CAC, Beste Gebruikshond
Albero Demerantxito 2U
Levator fan Optica State 3U
Bon Jovi Porta Trsatica 4U
Hasco van de Munnikhof U
Barabasz-Blind Date Glogosia abs
Benthe's Macho fan 't Suderein abs
Kampioensklas Reuen Gestroomd  
Baltazar Glogosia 1U
Acor Hijo de Higo van het Twentse Ros 2U
Samson van Miranchel 3U
Veteranenklas Reuen Gestroomd  
Amazing Brutus van de Legedyk 1U
 

Hoofdsponsorsponsor

Keurmeester: Dhr. R. Venema (NL)

Babyklas Teven Geel  
Maggy van de Hoeverbos 1VB
Hope van Rusticana 2VB
Puppyklas Teven Geel  
Elegante van Rusticana 1VB
Fay van 't Hertenrode 2VB
Almera's Evelina 3VB
Renske van de Munnikhof 4VB
Alma de Algucarri B
Carabella van Chakrabox B
 
jeugd jaarwinnaar teven geel
Jeugd Jaarwinnaar
Lucky Lady van Miranchel
 
Jeugdklas Teven Geel  
Lucky Lady van Miranchel 1U, Jeugd Jaarwinnaar
Meiga da Toleria 2U
Qincy van Numado 3U
Malu van Hilarius 4U
Doutzen van het Rosenrijkerhof ZG
Krisna van de Meerpaal ZG
Bliss from Beau's Roots ZG
Dog of the Bay's Inca ZG
Gintare van het Twentse Ros ZG
Karlijn van de Meerpaal ZG
Kayla van de Meerpaal ZG
Qui van Quantide ZG
Willow van het Boxkamp ZG
Dog of the Bay's Whoopi G
Elodie Della Casa Dell' Acquario G
Amani van Remerkabel abs
Caitlyn van de Elshof abs
Noblesse van Boranka abs
Ylke van Wordanis abs
jaarwinnaar teven geelJaarwinnaar
Ella van de Matenhof
 
Tussenklas Teven Geel  
Ella van de Matenhof 1U, Jaarwinnaar, Beste Zelfgefokte, CAC, BOB
Pearl van de Munnikhof 2U
Vasi's Giovanna 3ZG
Openklas Teven Geel  
Hedy van Besselshome 1U
Doutzen van Numado 2U
Jill van de Meerpaal 3U
Xaviera van Rusticana 4U
Adell van Numado ZG
Obsession vom German Dream ZG
Vallerie van Chakrabox ZG
Glamourous Girl van de Westermar G
Lynn van Tupelo Kings G
Os Charelle Vidar Amore del Dio G
Yara Gravin van 't Hertenrode G
Donja van 't Varsenerhof M
Fokkersklas Teven Geel  
Anouk van Wordanis 1U
Mats de Vrijstad 2U
Vienna from Marshy Land 3ZG
Xena van de Blije Wereld 4ZG
Gebruikshondenklas Teven Geel  
Copla de Aires del Norte 1U, Res. CAC
Brina von Phobia 2U
Bella Della Casa Dell'Acquario 3ZG
Kampioensklas Teven Geel  
Izabelle van de Meerpaal 1U
Kamp. Dutch Diva van Rusticana 2U
Saffier from Marshy Land 3U
Chayenne de la Vallee des Epis Dor 4U
Veteranenklas Teven Geel  
Eva van de Meerpaal 1U
Fairplay van het Valtherboszicht 2U
 

Hoofdsponsorsponsor

Keurmeester: Dhr. J. Williams (NL)

Babyklas Teven Gestroomd  
Jazz van Prinsenboxers 1VB
Puppyklas Teven Gestroomd  
Tjiba Balderbusse 1VB
Coco Chanel van Guldeners-Dogs 2VB
Sendai Balderbusse 3VB
 
jeugd jaarwinnaar teven gestroomd
Jeugd Jaarwinnaar
Frizzle fan 't Suderein
 
Jeugdklas Teven Gestroomd  
Frizzle fan 't Suderein 1U, Jeugd Jaarwinnaar
Máxima fan Optica State 2U
Valesca van de Elzelinahof 3U
Estée Maisonkoek 4U
Bizzy Oet Pleegste U
Carol van de Blije Wereld (Puffel) U
Land of Freedom's Equisite View U
Xam the Fifth Element U
Dakyra Porta Trsatica ZG
Fara v.d. Sireboka ZG
Hirsi van Arjoldshoeve ZG
Lady-Bo von Jahwe ZG
Oh-La-La van Boranka abs
Tussenklas Teven Gestroomd  
Lola da Toleria 1U
Elodie fan 't Suderein 2U
Kayra van de Legedyk 3U
Ine Babbelegoegies 4U
Hexe von Burg Wassenberg U
Cindy van het Kleine Wold (Chelsey) ZG
Libra del Zaphiro ZG
Teelin Balderbusse ZG
Openklas Teven Gestroomd  
Heavenly van de Westermar (Bora) 1U
Hara de Sopeña 2U
Hindryia de Yu Box 3U
Upsakee van Alkaios 4U
Bella von Duhlendorf U
Doke U
Gyscha van Miranchel U
Janis Joplin van de Legedyk U
Sarah van Chakrabox U
van de Posterthoeve Kaylie U
Carthouche fan 't Suderein abs
Fokkersklas Teven Gestroomd  
Angy van 't Hertenrode 1U, Jaarwinnaar
Glamerous Ginger van Boranka 2U
Viva Hollanda van Rusticana 3U
Dahlia van Miranchel 4U
Haylee van Arjoldshoeve ZG
Hayley van Numado abs
Kampioensklas Teven Gestroomd  
Iris fan Optica State 1U
Ch. Dido von Kia 2U
Dorotka Ewenement abs
Venecia del Cabezo la Jara abs
Veteranenklas Teven Gestroomd  
Enya von Infadar 1U
Up to Date van de Matenhof 2U
Bologna van Miranchel 3U
 

Keurmeester: Gezamenlijk

Fokgroep  
Fokgroep de Meerpaal  1
Nakomelingenklas  
Lanzarote  1
   

Hoofdsponsorsponsor