NBC-lezing nieuwe FCI IGP Reglement
hier vindt u de sheets van de presentatie
U wilt graag trainen met uw Boxer
kijk hier voor een kringgroep bij u in de buurt

 

Agenda 2019 / Uitslagen

Datum Type show Plaats Keurmeester Uitslagen
13 januari Hond van het jaar (op uitnodiging) Amersfoort Dhr. R. Douma (NL) Uitslagen
3 februari CAC-CACIB Eindhoven Dhr. J. de Cuypere (BE) Uitslagen
1 maart CAC-CACIB Groningen Dhr. M. Gonzalbo Lorenzo (ES) Uitslagen
2 maart CAC-CACIB-BENELUX Groningen Dhr. S. Harnik (PL) Uitslagen
23 maart CAC-CACIB Leiden Dhr. L. Pichard (CH) Uitslagen
6 april CAC-CACIB Zwolle Mw. C. Kerssemeijer (NL) Uitslagen
7 april CAC-CACIB Zwolle Mw. I. Onstenk-Schenk (NL) Uitslagen
20 april CAC-CACIB Goes nog niet bekend Uitslagen
21 april CAC-CACIB Goes nog niet bekend Uitslagen 
26 mei CAC-CACIB Den Bosch Dhr. F. Kane (GB) Uitslagen
10 juni CAC-CACIB Pinkstershow Arnhem Mw. A. Wijnsouw (NL) Uitslagen
16 juni  KCM Enter Mw. A. Bogucka (PL) en Dhr. D. Baars(NL) Uitslagen
7 juli CAC-CACIB (outdoor avondshow) Echt nog niet bekend Uitslagen
24 augustus CAC-CACIB Rotterdam nog niet bekend Uitslagen
25 augustus CAC-CACIB Rotterdam nog niet bekend Uitslagen
28 september CAC-CACIB Maastricht nog niet bekend Uitslagen
29 september CAC-CACIB Maastricht nog niet bekend Uitslagen
2 november CAC-CACIB Bleiswijk nog niet bekend Uitslagen 
3 november CAC-CACIB Bleiswijk nog niet bekend Uitslagen
24 november CAC Dogachtigen Den Bosch nog niet bekend Uitslagen
7 december CAC-CACIB Amsterdam Winner nog niet bekend Uitslagen
21 december CAC-CACIB Gorinchem nog niet bekend Uitslagen
 
 

 

Agenda 2018 / Uitslagen

Datum Type show Plaats Keurmeester Uitslagen
4 februari CAC-CACIB Eindhoven Dhr. Th. Leenen (BE) Uitslagen
3 maart CAC-CACIB Groningen Dhr. J. Williams (NL) Uitslagen
4 maart CAC-CACIB Groningen Mevr. Hassi Assenmacher-Feyel (DE) Uitslagen
18 maart CAC-CACIB Leiden Dhr. P. van Montfoort (NL) Uitslagen
31 maart CAC-CACIB Goes Dhr. A. Marshak (IL) Uitslagen
1 april CAC-CACIB Goes Mevr. M. Sunde (NO) Uitslagen
15 april CAC-CACIB Utrecht Mevr. N.G. Timmermans - Kadenko (NL) Uitslagen
20 mei CAC Arnhem Dhr. P. van Montfoort (NL) Uitslagen 
10 juni CAC Tilburg Mevr. A. Wijnsouw (NL) Uitslagen
17 juni KCM NBC Leeuwarden Mevr. M. Egeblad (DK)
Dhr. Mevr. A. Lafleur (NL)
Res.: Dhr. H. Lafleur (NL)
Uitslagen
23 juni CAC-CACIB Zwolle Dhr. J.van Hummelen (BE) Uitslagen
24 juni CAC-CACIB Zwolle Dhr. W. Gullix (DE) Uitslagen
4 augustus CAC-CACIB Den Bosch Mevr.. C. Kerssemeijer (NL) Uitslagen
5 augustus CAC-CACIB Den Bosch Dhr. S.van den Bosch (BE) Uitslagen
9 augustus CAC-CACIB BENELUX Amsterdam Dhr. Andi Hudono (ID) Uitslagen
11 augustus CAC special Amsterdam Dhr. H. Hoenderken (NL) Uitslagen
12 augustus World Dog Show Amsterdam Dhr. Kari Jarvinen (FI) Uitslagen 
8 september CAC-CACIB Rotterdam Dhr. G. van den Bosch (Be) Uitslagen
9 september CAC-CACIB BENELUX Rotterdam Dhr. M. Inzoli (I) Uitslagen
29 september CAC-CACIB Maastricht Dhr. D. Baars (NL) Uitslagen
30 september CAC-CACIB Maastricht Dhr. A. Long - Doyle (IR) Uitslagen
3 november CAC-CACIB Bleiswijk Mw. M. Ostlund - Holmsten (SE) Uitslagen 
4 november CAC-CACIB Bleiswijk Mw. C. Ahern (IR) Uitslagen
14 december CAC-CACIB Amsterdam (The Holland Cup) Dhr. R. Douma (NL) Uitslagen
15 december CAC-CACIB Amsterdam (The Winner Show) Mw. A. Roskam-van Bergen (NL) Uitslagen
23 december CAC-CACIB Cuijk Dhr. P. van Montfoort (NL) Uitslagen
 
 

 

Winner Amsterdam 15-12-2018

 
Winok from Marshyland Best of Breed  

Ingeschreven: 30 boxers 

Keurmeester: Mw. A. Roskam-van Bergen (NL)

Jongste Puppy Reuen   Jongste Puppy Klasse teven  
Kay 1VB Bibiana van de Lakehousefarm 1VB/Beste jongste puppy
Brendanus van de Lakehousefarm  disk.    
Jeugd Klasse Reuen   Puppy Klasse Teven  
Intense's Ironman 1U/res.CAC Sat'elit Box Wasya 1VB/Beste pup
Janus d'Anteikan 2U Sat'elit Box Wind of Change 2VB
Nock-out von Schloss Arolsen 3ZG Rossabella van Krato's Hof 3VB
    Ischa-izzy Hekselse Lofje 4B
Open Klasse Reuen   Jeugd Klasse Teven  
Quote Fan Optica State 1U Land of Freedom's Inspiration 1U/Beste Jeugdhond
    Nofretete vom Schloss Arolsen 2U
    Julia Della Casa Dell'Acquario 3U
    Daily From Joro Home 4ZG
 Gebruikshonden Klasse Reuen   Open Klasse Teven  
Winok From Marshy Land 1U/CAC/CACIB/Beste Gebruikshond en BOB Zuleika von Igneshof 1U/res.CAC/res.CACIB
Prince Picollo van Krato's Hof 2ZG Ilenia Della Ghianda 2U
    Xenne van Rusticana 3U
    Chanell From Joro Home 4U
    Cute van Remerkabel  
    Ella van Alkaios  
 Kampioens Klasse Reuen   Gebruikshonden Klasse Teven  
Freek Willem Della Ghianda 1U/res.CACIB Geovarna vom Schloss Arolsen 1U
Bouncyparade Aro 2U Bouncyparade La Nostra Vita 2U
Eros van 't Hertenrode 3U    
    Kampioens Klasse Teven  
    Pupil fan Optica State 1U/CAC/CACIB/BOS
    Arnakkekilden's Honey Pie 2U

 

Holland Cup 14-12-2018

 
Xenne van Rusticana Best of Breed  

Ingeschreven: 23 boxers 

Keurmeester: Dhr. R. Douma (NL)

Jongste Puppy Reuen   Puppy Klasse teven  
Kay 1Belovend Sat'elit Box Wasya 1VB/Beste Puppy
    Elske van Huize Mentana 2VB 
    Rossabella van Krato's Hof 3VB
Jeugd Klasse Reuen   Jeugd Klasse Teven  
Intense's Ironman 1U/CAC/Beste Jeugdhond/BOS Nofretete vom Schloss Arolsen 1U
Janus d'Anteikan 2U Djoica Fan Ikkerwâld 2ZG
Nock-out von Schloss Arolsen 3ZG Niagara del Rolanus 3ZG
Open Klasse Reuen   Tussen Klasse Teven  
Quote Fan Optica State 1U Hanuta von den Schaephuysener Hohen 1U
 Gebruikshonden Klasse Reuen   Open Klasse Teven  
Prince Picollo van Krato's Hof 1ZG Xenne van Rusticana 1U/CAC/CACIB/BOB
    Zuleika vom Igneshof 2U
    Ilenia Della Ghianda 3U
    Ella van Alkaios 4ZG
 Kampioens Klasse Reuen   Gebruikshonden Klasse Teven  
Bouncyparade Aro 1U/res.CAC/CACIB Bouncyparade La Nostra Vita 1U/res.CAC/res.CACIB/Beste gebruikshond
Freek Willem Della Ghianda 2U Geovarna vom Schloss Arolsen 2U
    Kampioens Klasse Teven  
    Pupil fan Optica State 1U
    Arnakkekilden's Honey Pie 2U

 

Bleiswijk 03-11-2018

 
   

Ingeschreven: 8 boxers

Keurmeester: Mw. M. Ostlund-Holmsten (SE)

 
 Jeugd Klasse Reuen   Jeugd Klasse teven  
Qiësto van Boxian 1U Merida van Rocabi Boxers 1ZG
    Winzy van Arjola's Home 2ZG
Open Klasse Reuen   Tussen Klasse Teven  
Quote fan Optica State 1U/CAC/CACIB Queen fan Optica State 1U
Kampioens Klasse Reuen   Open Klasse Teven  
Oliver van Bakelsglorie 1U/res.CAC/res.CACIB Honey van Numado 1U/res.CAC/res.CACIB
    Gebruikshonden Klasse Teven  
    Marys-box Aferka 1U/CAC/CACIB/BOB

 

Maastricht 30-09-2018

 
   

Ingeschreven: 8 boxers 
Keurmeester: A. Long-Doyle (Ierland)

Jeugd Klasse reuen   Jeugd Klasse teven  
Luciano van Rocabi Boxers 1ZG Merida van Rocabi Boxers 1U/Beste Jeugdhond
Tussen Klasse Reuen   Tussen Klasse teven  
Quote fan Optica State 1ZG Hanuta von de Schaephuysener Höhen 1U
    Queen van Optica State 2U
Kampioens Klasse Reuen   Open Klasse Teven  
Oliver van Bakelsglorie 1U/CAC/CACIB Chanell from Joro Home 1U/CAC/CACIB/BOB
    Honey van Numado 2U/res.CAC/res.CACIB

 

Maastricht 29-09-2018

 
   

Ingeschreven: 17 boxers 
Keurmeester: D. Baars

Tussen Klasse reuen   Jongste Puppy Klasse teven  
Heretic von der Schaephuysener Höhen 1U/CAC/CACIB Rachel de la Verdière VB
Open Klasse Reuen   Puppy Klasse teven  
Quote fan Optica State 1U/res.CAC/res.CACIB Riviera von Bonstael VB
 Kampioens Klasse Reuen   Jeugd Klasse Teven  
Freek Willem della Ghianda 1U Land of Freedoms Inspiration 1U/Beste Jeugdhond
Ayano vom Lindensee 2ZG Quintessence van Sapho's Hoeve 2U
Oliver van Bakelsglorie 3ZG You got me van Boranka 3ZG
    Niagara del Rolanus 4ZG
    Tussen Klasse Teven  
    Hanuta von der Schaephuysener Höhen 1U
    Queen fan Optica State 2ZG
    Open Klasse Teven  
    IIenia dell Ghianda 1U/CAC/CACIB/BOB
    Honey van Numado 2U/res.CAC/res.CACIB
    Zuleika von Igneshof 3U
    Penelope vom Fuchsort  

 

Rotterdam 09-09-2018

 
   

Ingeschreven: 2 boxers 
Keurmeester: M. Inzoli

Jeugd Klasse reuen  
Eric von Nirvalis 1U/CAC/BOB
 Xesto d'Jandilla 2ZG

 

Rotterdam 08-09-2018

 
   

Ingeschreven: 3 boxers 
Keurmeester: G. van den Bosch (B)

Jeugd Klasse reuen   Tussen Klasse teven  
Eric von Nirvalis 1U/CAC/BOB Bayla 1U/CAC/CACIB
 Xesto d'Jandilla 2ZG    

 

 World Dog Show 12-08-2018

 
   

Ingeschreven: 144 boxers (20 abs.)
Keurmeester: K. Järvinen (F)

Puppy Klasse Reuen    Jongste Puppy Klasse Teven  
Nando du Val d'Europe 1VB/Beste Pup Sat'elit Box Wi-Fi 1VB/Beste jongste Pup
Galdenoch Drogon 2VB Sat'Elit Box Wasya 2VB
    Russ Prozit Prigozhen'ka for Val de Istr 3VB
Jeugdklasse reuen   Puppy Klasse Teven  
Show Leader Intouchable 1U/Beste Jeugdhond Atrotos Boudicca Iceni Warrior Queen 1VB
Atrotos Iguacu 2U Nikita du Val d'Europe 2VB
Bouncyparade Aro 3U Taranut Telecast at Willow 3VB
Quinzio dei Centurioni 4U Danuska Ewenement 4VB
Tussenklasse Reuen   Jeugdklasse Teven  
Hendrix van Kroeze Danne 1U Nofretete von Schloss Arolsen 1U
Nicola du Val d'Europe 2U Cleopatra de Aires del Norte 2U
Quote Fan Optica State 3U Sat'elit Box Gold Expression 3U
Marlon di Casa Bartolini 4U Winner de los Morritos 4U
Open Klasse Reuen   Tussenklasse teven  
Zeus di Casa Bartolini 1U/Res. CAC/Res. CACIB Xenne van Rusticana 1U
Wow-Wow von Kaiserfelsen 2U Tsiana Neo Stellar 2U
 Marcus de Toumai 3U Mya de Peribonka 3U
 Taranut Authorised for Willow 4ZG Kamelia della Scalere 4U
Gebruikshonden Klasse Reuen   Open Klasse Teven  
Capo di Tutti Capi 1U/CAC/CACIB/BOB/Beste Gebruikshond Dinja Kamenicka 1U
Agostinelli del Ius Natura 2U Ksena Zarevo Stepi 2U
Zidan van het Boxkamp 3U Herats of Hope Tempel of Heaven 3U
Ego Tesoro von der Scherenburg 4ZG Jalaila Dallara von Schloss Arolsen 4U
Kampioensklasse Reuen   Gebruikshonden Klasse Teven  
Cosmo di Casa Bartolini 1U Sat'elit Box Bomba 1U
Hugo "dell Boxer Monte 1991" 2U Bouncyparade la Nostra Vita 2U
L'Stitch du Domaine du Sejoure de Dolly 3U Geovarna von Schloss Arolsen 3U
Hannes van Numado 4U Marys-Box Aferka 4U
 Veteranen Klasse Reuen   Kampioens Klasse Teven  
 Hashish von JessBox 1U/Beste Veteraan Bailey 1U/CAC/CACIB/BOS
    Giada dei Centurioni 2U/res.CAC/res.CACIB
    Gollybox Harley Quinn of Zensin 3U
    Willow Spicy Lady 4U
  Veteranen Klasse Teven  
    Dutch Diva van Rusticana 1U
    Bat d'Anteikan 2U