NBC-lezing nieuwe FCI IGP Reglement
hier vindt u de sheets van de presentatie
U wilt graag trainen met uw Boxer
kijk hier voor een kringgroep bij u in de buurt

Uitslagen Kampioenschapsclubmatch 2018

Keurmeesters:

Reuen: Mw. M. Egeblad (Den)

Teven: Mw. A. La Fleur (NL) 

Clubwinnaar Kampioenschapsclubmatch 2018:
Geovarna vom Schloss Arolsen

 
Beste Reu Kampioenschapsclubmatch 2018:
Zidan van het Boxkamp

Hoofdsponsorhoofdsponsor



 Puppy Klasse Reuen Geel 
Intense's Ironman 
 Intense's Ironman  1VB Beste Pup
 Jeugd Klasse Reuen Geel 
Themoni El Capo 
 Themoni El Capo  1U Jeugdjaarwinnaar Reuen Geel
 Aaron la Fede Speranza e l'Amore  2U
 Rus la Fler Colt  3U
 Harry from Beau's Roots  4ZG
 Slobi's Mojo  ZG
 Jeugd Klasse Reuen Gestroomd 
Quote fan Optica State 
Quote fan Optica State 1U Jeugdjaarwinnaar Reuen Gestroomd/Beste jeugdhond
Diesel van 't Reggehome 2U
Nock-out vom Schloss Arolsen 3U
Watson van Boranka 4U
Topper Joep Vavonabox U
Tussen Klasse Reuen Geel 
Hendrix van de Kroeze Danne 1U
Hamilton van de Kroeze Danne 2U
Hanno Dofri Hekselse Lofje 3ZG
Tussen Klasse Reuen Gestroomd 
Bergen Balderbusse 1U
Rico van Wordanis G
Open Klasse Reuen Geel 
Omega van Hilarius 1U
Jacco Vavonabox 2U
Thorn Balderbusse 3U
Nox van Numado 4U
Sjef van de Guldenweg ZG
Palco van de Patsburg ZG
Open Klasse Gestroomde Reuen 
Bubba Babbelegoegies 
Bubba Babbelegoegies  1U Jaarwinnaar Reuen Gestroomd res. CAC
Mumbai Balderbusse  2U
Gargamel von de Schaephuysener Höhen  3U
Kis-bics Apollo  4U
Boito oet Pleegste  ZG
Bull Box Classic Zorro  ZG  
Fokkersklasse Reuen Geel
Noxx van de Legedyk 1U
Gebruikshonden Klasse Reuen Geel
Zidan van het Boxkamp 1U Jaarwinnaar Reuen Geel/ Beste Reu/CAC/BOS
Gebruikshondenklasse Reuen Gestroomd
Molotof Balderbusse 1U
Levator fan Optica State 2U
Dog of the Bay's Urban 3U
Cuinn van de Elzelinahof 4U
Kampioens Klasse Reuen Geel
Navar Vavonabox 1U
Allegro del Isola Gallinara 2U
Kampioens Klasse Reuen Gestroomd
Eros van 't Hertenrode 1U
Scalero von den Busch 2U
Fender van de Kroeze Danne 3U
Veteranen Klasse Reuen Geel
Action vom Schloss Arolsen 1U

Hoofdsponsorhoofdsponsor



Jongste Puppy Klasse Teven Geel
Julia della Casa dell'Aquario 
Julia della Casa dell'Aquario 1VB Beste Jongste Puppy
Djoyca fan Ikkerwald 2VB
Puppy Klasse Teven Geel
You got me van Boranka 1VB
Puppy Klasse Teven Gestroomd
Xanta van Boranka 1VB
Floor van de Reggebeek 2VB
Bibi from Fallon's Roots 3VB
Jeugd Klasse Teven Geel  
Land of Freedoms Inspiration 
Land of Freedoms Inspiration 1U Jeugdjaarwinnaar Teven Geel
Xenne van Rusticana 2U
Wiep van Wordanis 3U
Nofretete vom Schloss Arolsen 4U
Safira van Esprit's Estancia U
Soanna Balderbusse ZG
Yindra from Marshy Land ZG
Trix van Hilarius ZG
Jeugd Klasse Teven Gestroomd
Madison van Numado 
Madison van Numado 1U Jeugdjaarwinnaar Teven Gestroomd
Queen fan Optica State 2U
Tyra van de Hoeverbos 3ZG
Itou van het Boxkamp 4ZG
Anna van 't Lindseveld ZG
Amber von der Rheinbogenperle ZG
Tussen Klasse Teven Geel
Odessa Nostrum 1U
Queen van Esprit's Estancia 2U
Highlight van de Kroeze Danne 3U
Fanci van het Boxkamp 4ZG
Yasmine van Numado ZG
Uniek van Wordanis ZG
Feebee von den Lykanern ZG
Tussen Klasse Teven Gestroomd
America of Heart By Siennabox 1U
Cayenne van Remerkabel 2U
Wifi van Rusticana 3U
Open Klasse Teven Geel
Chanell from Joro Home 1U
Honey van Numado 2U
Uppsala Balderbusse 3U
Open Klasse Gestroomde Teven
Faya van het Boxkamp 1U 
Twister's Jo Babbelegoegies 2U
Yzma the Fifth Element 3ZG
Fokkersklasse Teven Geel
Elegante van Rusticana 1U
Fokkers Klasse Teven Gestroomd
Yvaine the Fifth Element 1U
Cute van Remerkabel 2U
Tess van de Hoeverbos 3U
Nanouk van de Legedyk 4U
Vivid van Rusticana ZG
Amber van 't Reggehome ZG
Iljana oet Pleegste ZG
Gebruikshonden Klasse Teven Geel
Geovarna vom Schloss Arolsen 1U Jaarwinnaar Teven Geel/Beste Teef/CAC/Beste Gebruikshond/BEST IN SHOW
Gebruikshonden Klasse Teven Gestroomd
Jalaila-Dallara vom Schloss Arolsen 1U
Razzia van Rusticana 2U
Kampioensklasse Teven Geel
Pupil fan Optica State 1U
Kampioens Klasse Teven Gestroomd 
Bailey
Bailey 1U Jaarwinnaar Teven Gestroomd/res. CAC
Veteranen Klasse Teven Geel
Dutch Diva van Rusticana 
Dutch Diva van Rusticana 1U Beste Veteraan
May Que Sera Boxers 2U
Veteranen Klasse Teven Gestroomd
Iris fan Optica State 1U
La-Fleur von Khanbalic 2U
Fokgroepen

Kennel van Rusticana 
Kennel van Rusticana Beste Fokgroep
Kennel fan Optica State 2